Na této stránce najdete seznam vyškolených rozhodčích pro sezónu 2019/20. V dalším sloupci je pak uveden kolega, se kterým daný rozhodčí pravidelně píská. V zájmu častějšího nasazování do utkání a rychlejšího kariérního postupu vřele doporučuji všem rozhodčím, aby měli stálého kolegu a pokud žádného nemají, aby si ho rychle našli. Posledním údajem jsou dresy, které daný rozhodčí vlastní.
Od sezóny 2018/19 došlo ke změně v systému licencí rozhodčích. Nyní je licence chápána jako nejvyšší dosažené teoretické vzdělání rozhodčího a nemá mít vliv na to, jaké soutěže rozhodčí píská. Zároveň došlo ke snížení počtu úrovní licencí na 5 (A,B,C,D,E).
Zároveň došlo k zavedení tzv. listin soutěží, do kterých jsou rozhodčí rozděleni dle výkonnosti bez ohledu na výši licence. Rozhodčí budou během sezóny pískat primárně soutěže, které spadají do listiny, na které jsou zapsáni. V případě nedostatku rozhodčích ale může dojít i k nominaci na jiné (vyšší) soutěže. Na regionu rozlišujeme 5 listin soutěží:
1R - nejvyšší regionální (Divize mužů, Regionální liga mužů)
2R - regionální (všechny ostatní soutěže mužů, žen, juniorů, dorostenců, veteránů a 1. liga juniorek)
3R - soutěže mládeže (soutěže starších žáků, dorostenek, mladších žáků 5+1 a 2. liga juniorek)
4R - soutěže 3+1 (všechny soutěže 3+1 kromě starších žáků, rozhodčí z povinnosti)
5R - nováčci (sem jsou automaticky umístěni všichni nováčci před zařazením na příslušnou listinu)
Napravo v adresáři najdete emailové kontakty na všechny rozhodčí.
Využijte je pro domluvení společné dopravy.
                           
  p.č. jméno příjmení licence listina   stálý kolega dresy  
1. Tomáš Balachoncev D 1R   Březovský Jakub        
2. Jakub Březovský D 1R   Balachoncev Tomáš        
3. Marek Čížek C 1R   Suchánek Pavel          
4. Pavel Houserek C 1R   Lešák Vladimír          
5. Radek Hrdlička C 1R   Ryant Filip          
6. Aleš Jansa B 1R   Volf Martin          
7. Daniel Jireček C 1R   x        
8. Vladimír Lešák C 1R   Houserek Pavel          
9. Martin Mareš C 1R   x          
10. Jiří Němec B 1R   x          
11. Daniel Ondráček C 1R   x          
12. Martin Preclík D 1R   Jelínek Tomáš        
13. Jitka Romančáková B 1R   Romančáková Lucie          
14. Filip Ryant C 1R   Hrdlička Radek          
15. Nguyen Duc Trung B 1R   x          
16. Martin Volf C 1R   Jansa Aleš          
                           
1. Jan Čečetka C 2R   x          
2. Jan Čtvrtečka D 2R   x            
3. Veronika Čubová D 2R   x          
4. Martin Halousek D 2R   x          
5. Tomáš Jelínek D 2R   Preclík Martin          
6. Kateřina Jeřábková D 2R   Stejskalová Lucie          
7. Ondřej Jiránek C 2R   Kulhavá Kateřina          
8. Tomáš Knejp D 2R   x            
9. Václav Křepelák D 2R   Suchý Daniel            
10. Kateřina Kulhavá C 2R   Jiránek Ondřej          
11. Filip Neumann D 2R   x  
12. Lucie Romančáková D 2R   Romančáková Jitka          
13. Lucie Stejskalová D 2R   Jeřábková Kateřina          
14. Pavel Suchánek C 2R   Čížek Marek                
15. Daniel Suchý D 2R   Křepelák Václav    
16. Tomáš Šimon D 2R   x      
17. Vojtěch Škvrna C 2R   x          
18. Ondřej Vašátko D 2R   Vejvoda Miroslav        
19. Miroslav Vejvoda D 2R   Vašátko Ondřej          
20. Karel Zachariáš D 2R   x                
                           
1. Štěpán Appl D 3R   Tauchman Jakub            
2. Martin Doležal D 3R   x          
3. Adam Drahoš D 3R   x            
4. Radek Filipi E 3R   Kourek Matěj              
5. Jan Haupt E 3R   x            
6. Štěpán Heger E 3R   x                
7. Vít Jakubec D 3R   x            
8. Lukáš Jansa D 3R   Motl Jakub            
9. Kristýna Jiráčková D 3R   x              
10. Kateřina Koucká D 3R   x          
11. Matěj Kourek E 3R   Filipi Radek              
12. Ondřej Kroutil D 3R   x            
13. Ondřej Kubelka D 3R   x            
14. Jakub Motl D 3R   Jansa Lukáš            
15. Tomáš Olejár D 3R   Vácha Jan                
16. David Richter D 3R   x            
17. Jan Růžička D 3R   Kubant Vojtěch            
18. Milan Sokol D 3R   Nunvář Vojtěch              
19. Michal Sotona D 3R   x                
20. František Strouhal E 3R   Slabý Ondřej              
21. Martin Stuchlík E 3R   x            
22. Patricie Šedivá D 3R   x            
23. Daniel Šmída D 3R   x            
24. Pavel Špryňar D 3R   x            
25. Jakub Tauchman D 3R   Appl Štěpán              
26. Adam Tilgner D 3R   x            
27. Dominik Trunec D 3R   x              
28. Jan Vácha D 3R   Olejár Tomáš            
                           
1. Filip Brož D 4R   x                
2. Marek Filcsák E 4R   x                
3. Ondřej Hájek D 4R   x              
4. Nela Kučerová E 4R   x            
5. Veronika Kyšková E 4R   x                
6. Ondřej Laška D 4R   x                
7. Vojtěch Nunvář E 4R   Sokol Milan              
8. Michal Pácalt E 4R   x        
9. Daniel Pajkr D 4R   x                
10. Lukáš Pilný E 4R   x                
11. Lukáš Rybáček D 4R   x            
12. Ondřej Slabý D 4R   Strouhal František          
13. Petr Šotola E 4R   x              
14. Radka Tobolková D 4R   x              
                           
1. David Bureš E 5R   x                
2. Dominik Cejnar E 5R   x                
3. Šárka Ceralová E 5R   Malá Zuzana                
4. Patrik Csicsó E 5R   x            
5. Dominik Czeszewski E 5R   Weinelt Marek                
6. Lukáš Drahný E 5R   x                
7. Magda Fejfarová E 5R   Kmošková Adéla                
8. Lukáš Fidler E 5R   x                
9. Matyáš Michal Forman E 5R   x                
10. Jakub Frýzl E 5R   x                
11. David Haltuf E 5R   Mühlstein Pavel                
12. Tomáš Haufer E 5R   Vymlátil Filip            
13. Tomáš Havel D 5R   x            
14. Eduard Hlávka E 5R   Rauer Petr                
15. Adéla Kmošková E 5R   Fejfarová Magda                
16. Adam Kovařík E 5R   x                
17. Adam Krátký E 5R   Vařejčko Adam                
18. Tomáš Krejčí D 5R   Marek Tomáš            
19. Lukáš Kroužel E 5R   x              
20. Vojtěch Kubant E 5R   Růžička Jan              
21. Pavel Macháček E 5R   x                
22. Zuzana Malá E 5R   Ceralová Šárka                
23. Tomáš Marek D 5R   Krejčí Tomáš      
24. Pavel Mühlstein E 5R   Haltuf David                
25. Tereza Nováková E 5R   Pěničková Veronika                
26. Anežka Novotná E 5R   Rajmová Michaela                
27. Veronika Pěničková E 5R   Nováková Tereza                
28. Martin Poláček E 5R   Štorek Martin                
29. Michaela Rajmová E 5R   x                
30. Petr Rauer D 5R   Hlávka Eduard                
31. Adam Starý E 5R   x              
32. Filip Šalda E 5R   Vaňous Jiří                
33. Michal Šklíba E 5R   x                
34. Martin Štorek E 5R   Poláček Martin                
35. Josef Teuber E 5R   x                
36. Lucie Tomášková E 5R   x                
37. Jiří Vaňous E 5R   Šalda Filip                
38. Adam Vařejčko E 5R   Krátký Adam                
39. Filip Vymlátil E 5R   Haufer Tomáš                
40. Marek Weinelt E 5R   Czeszewski Dominik                
41. Antonín Živný E 5R   x            
                           
          edice dresů: 2016 2018  
                           












(c) 2011 | Data and design by Mr.A18