Na této stránce se nachází přehled všech vícedenních neligových (letních) turnajů, na kterých působili rozhodčí z našeho regionu během uvedeného kalendářního roku. Tučně jsou zvýrazněni rozhodčí, kteří na daném turnaji pískali finále.
           
  ROK 2014  
           
  DOSUD V ROCE 2014 PŮSOBILO NA 16 TURNAJÍCH 76 NAŠICH ROZHODČÍCH.  
           
           
  SkiMU Cup (26.-27.4. Malá Úpa) www.skimucup.eu  
    Pokorný Tomáš - Schreier Michal Hrdlička Radek  
           
  Nisa Open - malá (23.-25.5. Liberec) www.nisaopen.cz  
    Hrdlička Radek - Riedel Jan Jansa Aleš  
           
  Nisa Open - střední (30.5.-1.6. Liberec) www.nisaopen.cz  
    Hátlová Kateřina - Riedel Jan Jansa Aleš - Laštovička Lukáš  
    Slezák Radim - Taufmann Michal Košňar František  
           
  Nisa Open - velká (6.-8.6. Liberec) www.nisaopen.cz  
    Čížek Marek - Pokorný Tomáš Hátlová Kateřina - Jireček Daniel  
    Hrdlička Radek - Riedel Jan Jansa Aleš - Laštovička Lukáš  
           
  Ostrava Cup (13.-15.6. Ostrava) www.ostravacup.cz  
    Laštovička Lukáš    
           
  Open Game Kids (19.-22.6. Brno) www.opengame.cz  
    Hrdlička Radek - Mareš Martin Svobodová Jolanta  
           
  Open Game (26.-29.6. Brno) www.opengame.cz  
    Hrdlička Radek - Mareš Martin    
           
  Lumberjacks Cup (28.-29.6. Rohrdorf, GER) www.lumberjacks-cup.de  
    Němec Jiří - Taufmann Michal Pokorný Tomáš - Schreier Michal  
           
  Prague Games (9.-12.7. Praha) www.praguegames.cz  
    Hejnová Lucie - Romančáková Jitka Hrdlička Radek - Riedel Jan  
    Jansa Aleš - Kytler David Jireček Daniel - Trung Nguyen Duc  
    Laštovička Lukáš - Němec Jiří Košňar František / Schreier Michal  
    Jansa Martin / Maťátková Lenka / Špatenka Jan (delegáti)  
           
  Orel Cup (18.-20.7. Rtyně v Podkrkonoší) www.orel-cup.cz  
    Jansa Aleš - Vlček Jakub Taufmann Michal  
           
  Amsterdamned (18.-20.7. Amsterdam, NED) www.amsterdamfloorball.nl/amsterdamned  
    Laštovička Lukáš - Němec Jiří    
           
  Czech Open (14.-17.8. Praha) www.czechopen.cz  
    Hejnová Lucie - Romančáková Jitka Laštovička Lukáš - Němec Jiří  
    Taufmann Michal - Trung Nguyen Duc Košňar František  
         
  Sokol Cup (6.-7.9. Pardubice)    
    Laštovička Lukáš - Němec Jiří Riedel Jan - Trung Nguyen Duc  
    Taufmann Michal - Vlček Jakub Jireček Daniel  
         
  Předměřický pohár (6.-7.9. Předměřice n. L.)    
    Hátlová Kateřina - Kubáč Vilém Jarolím Daniel - Pokorný Aleš  
    Měsíček Michal - Trnka Martin    
           
  Čapkovice Open (20.-21.12. Malé Svatoňovice) rozhodci.net/SFT  
    Hejnová Lucie - Romančáková Jitka  Trung Nguyen Duc - Volf Martin  
           
  Santa Open (26.-27.12. Rtyně v Podkrkonoší) santa-open.cz  
    Hátlová Kateřina - Hejnová Lucie   Laštovička Lukáš - Vlček Jakub  
           
           














(c) 2011 | Data and design by Mr.A18