Na této stránce se nachází přehled všech vícedenních neligových (letních) turnajů, na kterých působili rozhodčí z našeho regionu během uvedeného kalendářního roku. Tučně jsou zvýrazněni rozhodčí, kteří na daném turnaji pískali finále.
           
  ROK 2013  
           
  CELKEM V ROCE 2013 PŮSOBILO NA 23 TURNAJÍCH 143 NAŠICH ROZHODČÍCH.  
           
  Gothia Cup (3.-6.1. Gothenburg, SWE) www.gothiainnebandycup.se  
    Hejnová Lucie - Romančáková Jitka    
           
  SkiMU Cup (27.-28.4. Malá Úpa) www.skimucup.eu  
    Riedel Jan - Trung Nguyen Duc    
           
  Nisa Open - malá (24.-26.5. Liberec) www.nisaopen.cz  
    Blažková Klára - Jebousek Jakub Hubáček Tomáš - Ondrák Vít  
    Pokorný Tomáš - Schreier Michal Hrdlička Radek  
           
  Nisa Open - střední (31.5.-2.6. Liberec) www.nisaopen.cz  
    Háp Michal - Haupt Jakub Hašek Karel - Hejnová Lucie  
    Jansa Aleš - Košňar František Kubák Adam - Trnka Martin  
    Maťátková Lenka - Šedová Kristýna Škaloud Přemysl / Taufmann Michal  
           
  Nisa Open - velká (7.-9.6. Liberec) www.nisaopen.cz  
    Hátlová Kateřina - Maťátková Lenka Hrdlička Radek - Riedel Jan  
    Jansa Aleš - Laštovička Lukáš Pokorný Tomáš - Trnka Martin  
    Romančáková Jitka - Trung Nguyen Duc Slezák Radim - Taufmann Michal  
    Sommer Tomáš    
           
  Lumberjacks Cup (15.-16.6. Rohrdorf, GER) www.lumberjacks-cup.de  
    Slezák Radim - Taufmann Michal    
           
  Open Game Kids (20.-23.6. Brno) www.opengame.cz  
    Hátlová Kateřina - Riedel Jan Hrdlička Radek - Jansa Aleš  
    Jireček Daniel - Maťátková Lenka Panenková Monika - Vaníčková Pavla  
    Pokorný Tomáš - Schreier Michal Jebousek Jakub / Košňar František  
           
  Republic Cup (21.-23.6. Ostrava) www.republiccup.cz  
    Laštovička Lukáš - Němec Jiří    
           
  Open Game (27.-30.6. Brno) www.opengame.cz  
    Jebousek Jakub - Mareš Martin Hrdlička Radek - Šedová Kristýna  
    Košňar František - Trnka Martin Pokorný Tomáš - Schreier Michal  
    Romančáková Jitka    
           
  Slovak Open (28.6.-30.6. Bratislava, SVK) www.slovakopen.sk  
    Hátlová Kateřina - Jansa Aleš Laštovička Lukáš - Němec Jiří  
    Slezák Radim - Taufmann Michal    
           
  Prague Games (10.-13.7. Praha) www.praguegames.cz  
    Bednářová Kristýna - Romančáková Jitka Hašek Karel - Hejnová Lucie  
    Hrdlička Radek - Riedel Jan Jansa Aleš - Maťátková Lenka  
    Jireček Daniel - Trung Nguyen Duc Košňar František - Mareš Martin  
    Kytler David - Sommer Tomáš Laštovička Lukáš - Němec Jiří  
    Slezák Radim - Taufmann Michal Šedová Kristýna - Vaníčková Pavla  
    Turay Teo Jansa Martin / Skřivánek Ondřej (delegáti)  
           
  Orel Cup (12.-14.7. Rtyně v Podkrkonoší) www.orel-cup.cz  
    Jansa Aleš - Vlček Jakub Slezák Radim - Taufmann Michal  
    Hátlová Kateřina    
           
  Sokol Cup (3.-4.8. Pardubice)    
    Slezák Radim - Taufmann Michal Laštovička Lukáš / Sommer Tomáš  
    Turay Teo    
           
  Hydra Cup (10.-11.8. Svitavy) www.florbal-svitavy.cz/hydracup  
    Košňar František - Slezák Radim Němec Jiří  
           
  Czech Open (15.-18.8. Praha) www.czechopen.cz  
    Hejnová Lucie - Romančáková Jitka Hátlová Kateřina - Maťátková Lenka  
    Jansa Aleš - Volf Martin Kytler David - Sommer Tomáš  
    Laštovička Lukáš - Němec Jiří Slezák Radim - Taufmann Michal  
           
  Slo Open (23.-25.8. Ljublana, SLO) www.floorballsloopen.com  
    Košňar František - Taufmann Michal    
           
  Katův pohár (24.-25.8. Kadaň)    
    Kytler David - Sommer Tomáš Laštovička Lukáš - Škaloud Přemysl  
           
  Gold Cup (31.8.-1.9. Liberec)    
    Jireček Daniel - Trnka Martin Košňar František - Šedová Kristýna  
           
  Joker Cup (31.8.-1.9. Jaroměř) www.joker-jaromer.webnode.cz  
    Hátlová Kateřina - Taufmann Michal  Jansa Aleš - Riedel Jan  
           
  Le TIFT (31.8.-1.9. Tourcoing, FRA) www.nordiques.net  
    Hrdlička Radek    
           
  Prague Masters (7.-9.11. Praha) www.praguemasters.cz  
    Laštovička Lukáš - Němec Jiří  Pokorný Tomáš - Taufmann Michal  
    Šedová Kristýna    
           
  Čapkovice Open (21.-22.12. Malé Svatoňovice) capkoviceopen.wz.cz  
    Brejcha Radek - Jireček Daniel  Hrdlička Radek - Volf Martin  
    Taufmann Michal - Trnka Martin    
           
  Santa Open (27.-29.12. Rtyně v Podkrkonoší) santa-open.cz  
    Hejnová Lucie - Laštovička Lukáš  Taufmann Michal - Vlček Jakub  
           
           














(c) 2011 | Data and design by Mr.A18