Na této stránce se nachází přehled všech vícedenních neligových (letních) turnajů, na kterých působili rozhodčí z našeho regionu během uvedeného kalendářního roku. Tučně jsou zvýrazněni rozhodčí, kteří na daném turnaji pískali finále.
           
  ROK 2012  
           
  CELKEM V ROCE 2012 PŮSOBILO NA 15 TURNAJÍCH 102 NAŠICH ROZHODČÍCH.  
           
  Nisa Open - střední (1.-3.6. Liberec) www.nisaopen.cz  
    Jansa Aleš - Košňar František Jebousek Jakub - Mareš Martin  
    Kubák Adam - Trnka Martin Maťátková Lenka - Slezák Radim  
    Škaloud Přemysl / Žofka Lukáš    
           
  Nisa Open - velká (8.-10.6. Liberec) www.nisaopen.cz  
    Hrdlička Radek - Riedel Jan Jansa Aleš - Laštovička Lukáš  
    Maťátková Lenka - Šedová Kristýna Pokorný Tomáš - Schreier Michal  
    Žofka Lukáš    
           
  Amsterdamned (16.-17.6. Amsterdam, NED) www.amsterdamfloorball.nl/amsterdamned  
    Kytler David - Sommer Tomáš Laštovička Lukáš - Vlček Jakub  
           
  Open Game Kids (22.-24.6. Brno) www.opengame.cz  
    Čížek Marek - Krajčí Zdeněk Hátlová Kateřina - Hejnová Lucie  
    Hrdlička Radek - Jansa Aleš Jebousek Jakub - Mareš Martin  
    Jireček Daniel - Maťátková Lenka Košňar František - Vlček Jakub  
    Pokorný Tomáš - Schreier Michal Kubák Adam  
           
  Open Game (28.6.-1.7. Brno) www.opengame.cz  
    Jebousek Jakub - Mareš Martin Kytler David - Sommer Tomáš  
    Laštovička Lukáš - Němec Jiří Taufmann Michal - Slezák Radim  
           
  Slovak Open (28.6.-1.7. Bratislava, SVK) www.slovakopen.sk  
    Hátlová Kateřina - Jansa Aleš Maťátková Lenka - Vlček Jakub  
           
  Prague Games (3.-7.7. Praha) www.praguegames.cz  
    Hrdlička Radek - Riedel Jan Jansa Aleš - Maťátková Lenka  
    Jireček Daniel - Trung Nguyen Duc Kytler David - Sommer Tomáš  
    Laštovička Lukáš - Němec Jiří Romančáková Jitka - Šedová Kristýna  
    Taufmann Michal - Vlček Jakub Turay Teo  
           
  Orel Cup (13.-15.7. Rtyně v P.) www.orel-cup.cz  
    Jansa Aleš - Kytler David Němec Jiří - Vlček Jakub  
    Laštovička Lukáš    
           
  Sokol Cup (4.-5.8. Pardubice)    
    Kytler David - Sommer Tomáš Laštovička Lukáš - Vlček Jakub  
    Turay Teo - Žatečka Jan    
           
  Czech Open (16.-19.8. Praha) www.czechopen.cz  
    Jansa Aleš - Jireček Daniel Kytler David - Sommer Tomáš  
    Laštovička Lukáš - Němec Jiří Škaloud Přemysl  
           
  Slo Open (24.-26.8. Ljublana, SLO) www.floorballsloopen.com  
    Jansa Aleš - Sommer Tomáš Kytler David - Vlček Jakub  
           
  Joker Cup (1.-2.9. Jaroměř) www.joker-jaromer.webnode.cz  
    Taufmann Michal - Vlček Jakub Jansa Aleš  
           
  Prague Masters (7.-9.11. Praha) www.praguemasters.cz  
    Laštovička Lukáš - Němec Jiří Kytler David  
           
  Čapkovice Open (15.-16.12. M. Svatoňovice) www.capkoviceopen.wz.cz  
    Hejnová Lucie - Kubák Adam Vlček Jakub - Volf Martin  
           
  Santa Open (26.-28.12. Rtyně v P.) www.santa-open.cz  
    Jansa Aleš - Sommer Tomáš Kytler David - Vlček Jakub  
    Laštovička Lukáš    
           
           














(c) 2011 | Data and design by Mr.A18